Програма «Половинки» 3 сезон на Новому каналі заслужила пильну увагу багатьох глядачів, тому що саме тут все емоції і переживання справжні. У новому 3 сезоні учасниками стануть люди, які з певних причин в звичайному житті не можуть знайти собі другу половинку. Кожен новий учасник по-своєму незвичайний і унікальний, у кожного з них своя історія життя, але об’єднує їх одне: знайти кохання і щастя. © baskino-z720.ru

Незважаючи на проблеми із зовнішністю і здоров’ям, вони намагаються жити далі і не звертати на знущання або косі погляди навколишнього світу. Вони такі ж люди, як і всі ми, тільки з обмеженими можливостями або в інвалідних кріслах. Емоції в програмі по-справжньому зашкалюють і пристрасть між героями непідробна. Вони йдуть до своєї мети, але не можуть досягти її, тому проект став для них справжнім порятунком.

У 3 сезоні будуть люди, які не тільки стали інвалідами, а й володіють просто жахливим сварливим характером. Вони також не можуть знайти кохання, але провідні знайдуть і їм пару. Телешоу Половинки (3 сезон) (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Новий канал
Ведучі: Наталя Холоденко, Борис пахоля

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress