Популярний розважальний телеканал готовий порадувати свою аудиторію черговим захоплюючим проектом. Для імпровізаційно-музичного шоу був вибраний незвичайний підхід, що дозволяє щиро насолоджуватися тим, що відбувається. Формат телепередачі такий, що у кожному з випусків бере участь якась популярна естрадна зірка. В ньому можна побачити цілих шість провідних, в числі яких вельми несподівані персони. Основна мета гостя – дати свою оцінку поп-композицій. Саме процес розбору є головною тематикою цієї передачі. Не секрет, що сучасна поп-індустрія масово випускає одноденні шлягери, багато з яких не мають ніякого сенсу.

Нещадно-жартівлива критика може рознести їх в пух і прах. Кожен глядач бачить повноцінну імпровізацію і не мучить себе шаблонними заготовками. Як результат – забійний гумор дарує чудовий настрій і гарний настрій. Всі випуски по-своєму унікальні, адже з телеекранів лунають все нові «порожні» хіти, не мають ніякого сенсу і змісту.

Визнані майстри комедійного жанру не лізуть у кишеню за гострим слівцем. Вони вміло користуються епітетами і багатим досвідом виступу перед багатолюдною аудиторією. Телешоу Студія СОЮЗ 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роман Новіков
Актори: Айдар Гараєв, Кирило Коковкин, Віктор Щетков, Олександр Алимов, Артем Муратов, Олена Гущина, Гарік Харламов, Тимур Батрутдінов, Ксенія Бородіна, Анна Хилькевич

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress