Українським телеканалом «СТБ» транслюватиметься унікальне шоу. Ведуча програми буде представлена в особі чарівною Трояндою Аль-Намри. Учасники тревел-шоу вирушає у фантастичну подорож, де їм належить відшукати незліченна скарб вартістю 500 тисяч гривень. Але для досягнення своєї мети героям належить подолати справжні випробування. На їхню долю випаде виконання безлічі квестів. Крім того, їм доведеться нерідко виконувати складні завдання, поставлені гідом. І при цьому студенти будуть перебувати в стані постійного суперництва між собою.

Кожен учасник бажає вийти в ролі переможця в цій нелегкій сутичці, а тому ми побачимо справжню боротьбу, яка обіцяє бути напруженою. Проект буде складатися з чотирнадцяти епізодів і восьми пар, пов’язаних родинними узами або іншими відносинами. Пари вестимуть боротьбу один з одним за право потрапити у фінал і, звичайно ж, забрати головний приз. Основна родзинка шоу «Світами за скарбами» – всі випуски будуть проходити в нових місцях.

Таким чином, студенти будуть переміщатися по всьому світу будь-яке нове завдання буде конкурсом з одного боку, з іншого – пізнання нового держави нашими героями. Телешоу Світами за скарбами (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Айдер Заиров
Актори:

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress