загрузка...


Довга перерва не став причиною загибелі проекту. Переосмисливши його, і приготував масу нововведення, канал «1 + 1» знову повертає будь багатьма шоу на екрани ТБ. «Танці з зірками» — це особлива програма, яка отримала масу схвальних відгуків ще за кордоном, тепер же, її учасниками стануть українці, які поспішають здивувати своїх глядачів і подарувати їм непередаване видовище. Суть проекту проста — його учасниками стануть десять професійних танцюристів, які мають продемонструвати свій талант, і довести оточуючим, що вони гідні головного призу.

Але досягти довгоочікуваної вершини, і отримати гроші буде вкрай важко, адже учасникам належить виступати не поодинці. До кожного з танцюристів-професіоналів буде прістален власний зоряний учасник, в парі з яким йому і належить виступати. Їх чекають виснажливі тренування і репетиції, вони повинні будуть не просто домовитися, а перетворитися в половинки одного танцювального дуету, ідеально поєднує кращі якості один одного. Їх постановки та виступи будуть оцінюватися професійним журі, але в будь-якому голосуванні чималу роль гратимуть симпатії глядачів.

Саме люди, що спостерігають за виступом, будуть виносити остаточний вердикт, вирішуючи, кому має дістатися перемога. Телешоу Танці з зірками (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: 1 + 1
У ролях: Дмитро Танкович, Ірина Борисюк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress