загрузка...


Багато комедійні телешоу в наш час створюють колишні учасники клубу веселих та кмітливих, гумористичний серіал «Уральські пельмені» не став винятком. Ці хлопці і дівчата, довгий час радували нас своїми веселими жартами в КВН, де неодноразово займали призові місця, майже відразу отримавши безліч шанувальників і фанатів. Їх дотепні жарти актуальні і в наш час, хоч з того часу минуло багато років. Чи не бажаючи розлучатися зі сценою і гумором, головні герої продовжили свої виступи, створивши власний проект.

Тут учасники команди зможуть представити глядачеві різні вигадані історії, і ті, які мали місце в реальному житті, не раз змусивши посміхнутися глядача. Важливо зауважити, що склад команди, з часів виступу в КВН майже не змінився, подорослішали учасники шоу продовжують відчувати себе молодими, щодня освіжаючи свій гумор. Телешоу Уральські пельмені (2009-2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Герої проекту не використовують нецензурних виразів, і намагаються створювати максимально прості жарти, тому їх програму може дивитися глядач будь-якої вікової категорії. Якщо у вас поганий настрій, просто рекомендуємо подивитися виступ команди, і смуток миттєво залишиться в минулому.

Режисер: Росія, YBW Group, СТС
Актори: Дмитро Брекоткін, Сергій Єршов, Сергій Ісаєв, Сергій Калугін, В’ячеслав М’ясников, Сергій Нетіевскій, Олександр Попов, Андрій Рожков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress