загрузка...


Великий білий циферблат на сцені на почесному місці, тонни синтетичного снігу, кілометри серпантину, віртуози голоси скрипок і гуру танців. Запрошених гостей зустрічають ведучі, трохи полоскотавши самолюбство колючими жартами, саджають за круглі столики, наливають пухнасте шампанське. Елегантність позамежна, рік елітних скакунів, з доглянутою атласною гривою і діамантовими копитами, навіть Російські бабки в нових шовкових хустках. Сильні голоси наспівують старі шлягери, минулі хіти. Виступаючі, суто в соло режимі, здадуться бойовому макіяжі в супроводі групи танцюристів.

Запальна самба, оксамитовий тембр Софії Ротару. Минуле суперництво, зіркові склоки залишилися за дверима, там і замерзнуть. Тут тільки друзі близькі духом, люди майже родичі, ніде правди діти, в шоу бізнесі бразильський серіал. На новорічному блакитному вогнику заспівають навіть вічно зайняті продюсери і втомлені режисери, у деяких спортсменів вокальні дані на заздрість оперним тенорам. Провідна пара щороку різна, РТР до останнього тримається партизаном, не видає імена агентів на цій вечірці. Телешоу Велика Новорічна Пригода (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Атмосфера домашнього застілля в колі нерозлучних друзів і несподівано нагрянули з тарілкою олів’є сусідів, як в старому монотонному кіно, розфарбованому сучасністю, з запахом мандаринів, спогади, що минає, а може з’єднаються посварилися серця.

Ведучі: Олег Панюта, Олексій Суханов
Учасники: Лілія Ребрик, Олексій Суханов, Олександр Скічко, Олег Винник

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress