На цей раз чарівні красуні боротимуться за серце відомого музиканта і саунд-продюсера, Рождена Анусі, людини, яка сама пише вірші і музику. У Рождена натовпи прихильниць, які з радістю готові подарувати йому своє серце, але в даний час він самотній. Чоловік ще не зустрів ту єдину, з якою б хотів поєднати своє життя. Участь у телешоу дасть йому цю можливість, дозволить познайомитися з чарівними дівчатами, дізнатися їх ближче і, можливо, вибрати ту єдину, яка розділить його самотність. Провідні телепередачі приготують учасникам нові випробування, на яких вони зможуть проявити свої справжні емоції.

Рожден побачить щирі почуття дівчат, їх справжній внутрішній світ за лоском з макіяжу і дорогим одягом. Вони красиві і привабливі, але тільки одна зможе підкорити серце талановитого красеня, але можливий і інший результат. Він буде змушений обговорювати з ними інтимні теми, гордості, перемоги і навіть страхи, роблячи нелегкий вибір в черговий раз. Герой повинен прийняти рішення про те, хто на черговий тижня покине число учасниць прекрасної статі.

Рожден не зможе вибрати жодну з учасниць і тоді у його прихильниць збережеться шанс підкорити серце свого кумира. Телешоу Холостяк 8 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ведучий: Григорій Решетник
Актори: Рожден Анусі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress