загрузка...


Перший день осені порадував фанатів популярного телешоу «Зважені та щасливі», адже в ефірі стартував новий — вже седбмой сезон проекту. Традиційно глядачі зможуть поспостерігати за впертою боротьбою людей страждають надмірною повнотою за оновлене тіло і вражаючий грошовий приз. А поборотися їм доведеться не мало: з повнотою, зі спокусами, з суперниками, а головне — з самими собою і пристрастю до шкідливої їжі.

Інтриги цьому сезону додасть і новий формат шоу: чоловіча команда проти жіночої! Очолять команди худнуть супер-тренера — В’ячеслав Узелков та його дружина. Щотижня шоу збирає біля екранів величезну аудиторію. Телешоу Зважені та щасливі (7 сезон) 7 серія (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Люди із зайвою вагою отримують величезну мотивацію, віру в перемогу над зайвими кілограмами, багато корисних порад від консультантів проекту і популярних дієтологів, а ті, кого не торкнулися такі проблеми, просто з цікавістю спостерігають за подіями, які відбуваються в таборі «Зважених і щасливих»: дружба і скандали, любов і заздрість, радість і сльози — всім цим рясніють випуски шоу. От епізоду до епізоду пристрасті тільки наростають! © baskino-z720.ru

Режисер: телеканал СТБ
Актори: Аніта Луценко, В’ячеслав Узелков, Марина Боржемская-Узєлкова


Удалено по просьбе правообладателя

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress