загрузка...


Представлений фільм є яскравим прикладом демонстрації, де активну участь приймає один зловмисник і жертва. У злочинця є чіткий план дій, від якої він не збирається відступати. Так вже вийшло, що дівчина повністю ізольовано від зовнішнього світу. Тепер їй залишається бути спокійною і намагатися вести себе правильно. Іншого виходу з ситуації, що склалася просто не існує. Один невірний крок може привести до смерті. Ім’я насильника Льюїс, який завжди відрізнявся ексцентричними вчинками.

Всі вважали його звичайним хлопцем. Ніяких підозр неможливо було помітити. Але якось раз юнак пішов на непередбачувані заходи. Він вкрав Кеті і відправив її в невелике приміщення, в якому повністю глухо. Здавалося б, так може вчинити тільки маніяк. Але насправді, герой переслідує іншу мету. Ця людина адекватна особистість. У нього є одержимість того, щоб відбулося справедлива відплата. Кеті теж не така вже й безневинна дівчина.

Минуле життя має якесь відношення до самого Льюїсу. З цієї причини він і зважився зробити подібне. Таким оригінальним способом йому необхідно з’ясувати одну таємницю, яку дуже довгий час неможливо розгадати. Фільм 10 на 10 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сьюзі Юінг
В ролях: Люк Еванс, Келлі Райлі, Ноель Кларк, Олівія Ченері, Рубі Бустаманте, Джейсон Мацца, Джилл Вінтерніц, Скай Люсія Дегруттола, Джексон Кай

загрузка...