Захоплююча робота відомого індійського режисера. На цей раз ми зіткнемося з незрозумілими подіями, які відбуваються на території мальовничого лісу. Шість нерозлучних друзів вирушили відпочити душею і тілом і доторкнутися до прекрасного. Хлопці озброїлися фотоапаратами і необхідним провіантом, всім було добре і весело. Туристи раділи кожному дивовижному дереву і підставляли свої обличчя промінчикам ніжного Сонця. Так було до тих пір, поки вони не відчули щось недобре. Чим глибше в гущавину пробиралися непрохані гості, тим гостріше в їх душі ріс страх і жах.

Молодь відганяла погані думки до тих пір, поки не натрапила на загадкову галявину, всіяну огидними мощами і черепами. Що за чортівня сталася в цих віддалених куточках лісу? Злі духи починають переслідувати подорожніх, віднімаючи їх життя по черзі. Фільм 6-5=2 (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Здається, ніби світ навколо наповнений пекельними демонами, спраглими поживитися, свіжою, юнацькою плоттю, висмоктавши їх душу до останньої краплі. Надії немає, паніка, і істерія не дозволяє розсудливо оцінити ситуацію і знайти порятунок.

Режисер: Swarna Latha
Актори: Даршан Апурва, Vijay Chendoor, Mruthyunjaya, Паллави, Крішна Прасад, Рамеш і Тануйя

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress