Фільм 8 Спогадів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет німецького містичного трилера режисера Джуліанни Блок «8 Спогадів» (8 Remains) розгортається навколо молодої жінки по імені Таллі, у якого в житті все складається просто чудово. Одного разу разом зі своїм коханим Себастьяном героїня приїхала в заміський будинок на відпочинок. Тут молоді люди насолоджувалися красою природи, тишею, спокоєм і суспільством один одного. Здавалося б, нічого не може порушити цю ідилію. Але раптово з’ясовується, що Себастьян абсолютно не той добрий, хороший і люблячий чоловік, за якого він себе видає.

Виявилося, що чоловікові не цікаво просто приємне проведення часу з Таллі. Його цікавить щось зовсім інше. Тому він нападає на дівчину, бажаючи її вбити. І тепер, опинившись на порозі смерті, героїня заново проживає своє життя в дзеркальному світі, намагаючись дати відсіч вбивцю і відновити справедливість. Але чи вийде у неї це зробити? Вся справа в тому, що за нею полює кровожерний маніяк, який хоче відправити її в інший світ. Жінка переживає своє життя знову і знову, перш ніж зустріне свою смерть. Їй необхідно спробувати зупинити маніяка і дати йому відсіч. Фільм 8 Спогадів (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Це буде зробити вкрай складно, але ж не дарма доля-лиходійка заточила її в дзеркальний вимір, яке дає шанс виправити ситуацію на свою користь. Боротьба за власне життя для нашої героїні починається тут і зараз.

Режисер: Джуліанна Блок
Актори: Кевін Леслі, Майя-Селін Пробст, Акила Вітман, Грегорі Б. Вальдіс, Енн Олександр, Андреа Шнайдер, Джудіт Хан, Піт Райлі, Майя Маковський, Ізабель Манн


загрузка...