Фільм Акули-піраньї (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Коли вчені починають свої проекти, вони рідко замислюються про наслідки, які здатні принести фантастичні відкриття пересічним громадянам. Маленькі рибки, в стані наносити колосальний шкоду, стрімко розмножуючись, можуть стати перспективною зброєю в боротьбі за економічну і військову роль на планеті. Однак далеко не всім експериментів судилося протікати в суворій відповідності з розробленими планами. Невеликі акули, що прагнуть наповнити собою водойми за лічені години, залишають межі захищеної зони. Вони виявляються в каналізаційній системі, що викликає непоправні підсумки.

Адже будь-яка особа, що потрапляють в ареал проживання цих крихітних монстрів, мимоволі ставати для них потенційною жертвою. Скільки життів віднесе непродумана місія наукових розумів, яка вийшла з-під контролю? Коли отримати нейтралізувати загрозу для мирного населення? Які способи використовувати, щоб позбутися від настирливих істот, котрі керуються виключно природними інстинктами?

Невже природний відбір поставить хрест на існуванні людської раси через безглузду випадковість деяких представників пануючого виду? Фільм Акули-піраньї (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лі Скотт
В ролях: Коллін Галиэн, Рамона Меллорі, Джош Хеммонд, Джон-Крістіан Костэбл, Джон Уеллс, Фредерік Досс


загрузка...