Фільм Американські домашні тварини (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Жінка шанобливого віку по імені Джуді, раніше була досить відома у всьому світі. Завдяки своєму таланту акторської майстерності, вона здобула славу зірки кіно. У героїні фільму «Американські домашні тварини» в свій час була величезна армія фанатів, а найвідданіші і уважні, досі впізнають жінку. Успіх у кар’єрі, забезпечив її великим станом, якого сповна вистачить на все життя. Як і годиться, вона живе в розкішному будинку, який ділить з власними онуками Тодом і Лані. Вони люблять свою бабусю і відносини в цьому будинку, дуже хороші. Хоча це і не дивно, адже для онуків, саме їх бабуся є джерелом всіх благ і можливостей.

У стінах її особняка, вони можуть отримати все, чого забажають, благо Джуді не скупитися на рідних їй людей. Одного разу, все змінитися. Трагічна випадковість, віднесе життя колишньої зірки кіно. Винен в цьому буде Тод, який ясно зрозумів стан справ. Якщо правда відкриється, він сяде у в’язницю і втратить весь свій спадок. Занадто звик хлопець до шикарного життя і відмовлятися від неї він не збирається.

Доведеться приховати злочин, хитромудрим і підступним планом. У нього будуть включені і не посоромиться Тод, використовувати навіть власну сестру. Фільм Американські домашні тварини (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роберт Логевалл
В ролях: Різ Уейкфілд, Фаббианн Терез, Нэйтан Кийес, Скотт Бінер, Марк Брэмхолл, Даніель Кемпбелл, Річард Кантер


загрузка...