Фільм Американський кат (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Чим далі розвивається людська цивілізація, тим більше люди залишаються незадоволені. Влада в кінець знахабніла, а правосуддя зовсім осліпли. Але за те у людей є улюблені соціальні мережі для того, щоб можна було висловити своє невдоволення. Соціальні мережі сьогоднішнього дня дають людям різні фішки для легкого спілкування. Зараз без зусиль можна поспілкуватися зі своїми друзями різними методами. Але ці напрацювання, часом можуть використовуватися в досить сумнівних цілях. В усі часи професія судді вважалася престижною, саме тому люди, які обирали для себе цей шлях у житті повинні були відповідати певним моральним і етичним якостям.

Але зараз як відомо сила правосуддя може часом жорстоко помилятися тим самим руйнуючи життя людей. Головний герой цієї картини опиняється у важкій ситуації. Одного разу цей суддя виніс м’яко кажучи, спірне рішення, яке викликало численні питання. Але тепер цій людині доведеться відповісти за все. Фільм Американський кат (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Його викрадають прямо у прямому ефірі соціальної мережі, і він приміряє на себе таку роль, яку ніколи не уявляв. Тепер суддя стає підсудним, а судять його користувачі таким самим вирішуючи його майбутнє.

Режисер: Вілсон Конибер
Актори: Дональд Сазерленд, Вінсент Картайзер, Олівер Денніс, Пол Браунштейн, Пол Амато, Метт Барам, Ден Бірн, Джоенн Боланд, Олександр Краузер, Чарлі Еббс


загрузка...