Фільм Ангел-охоронець (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Злочину це безумовно не найкращий прояв людської діяльності. Однак часом, злочинці і їхні діяння, можуть бути дуже навіть цікавими. Хтось продумує неймовірний і хитромудрий план. Інші використовують особливу обладнання та здібності. Герой цієї історії, зміг виділитися серед інших, за рахунок своїх особливих талантів. Він став злочинцем, але явно особливим, адже використовував свій дар. Чоловік, майстер гіпнозу і здатний своїми вміннями, звести кого завгодно з розуму. Він може змушувати людей виконувати його побажання, наче це їх власні мрії. Подібний дар, відкриває можливість до неймовірних вчинків, що власне і вилилося в його кримінальну діяльність.

Гіпнотизер користуючись своїм талантом, здійснює серію гучних і досить вишуканих порушень закону. Це в підсумку обертається великою славою, але в той же час, величезною увагою влади. Тут справа не обійдеться без досвідченого і вправного слідчого, з яким, власне, і почнеться гра, де переможе тільки один.

Обидва вони, повинні зануритися у світ психологічних маніпуляцій. Саме там ховається ключ до можливої перемоги в змаганні за доказ власної переваги. Фільм Ангел-охоронець (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Арто Халонен
Актори: Джош Лукас, Йохан Філіп Асбек, Раді Шербеджія, Крістофер Фулфорд, Йоханнес Лассен, Сирон Бйорн Мелвиль, Памела Толу, Мікко Ноусиайнен, Sara Soulié, Рок Квіток


загрузка...