Фільм «Анонім 616» 2018 дивитися в хорошій якості HD. На що ви готові заради досягнення Божественної сили? Одній людині судилося зустрінеться в інтернеті з анонімом шістсот шістнадцять. Саме він вказав чоловікові кривавий шлях до досягнення Богоподібного виду. Через кілька годин після цієї розмови з незнайомцем, кілька друзів, включаючи і нашого героя, зустрічаються в громадському місці. Вони мило розмовляють, згадують минуле і діляться планами на майбутнє. Несподівано починається кривава різанина у тому самому закладі, де сидять приятелі.

Якимось невимовним чином чоловік, який отримав слушну пораду, як стати практично Богом, вирішує виконати всі вказівки на своїх же друзів. Цей вечір багато запам’ятають на довго, якщо, звичайно, залишаться в живих. Фільм Анонім 616 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Дія американського фільму жахів Анонім починалося як проста і невигадлива зустріч старих друзів, але все дуже швидко змінилося і перетворилося в люту криваву різанину, коли один з хлопців завів в інтернеті розмова з анонімним користувачем, який вказував йому шлях набуття божественної могутності.

Режисер: Майк Бос
В ролях: Белла Шепард, Емілі Джордан, Майлс Крэнфорд, Деніел Фелікс де Уелдон, Майк Бос, Ліна Ромэй

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress