В центрі історії виявляється кілька кращих друзів, які розуміють, що всьому світові загрожує сувора небезпека. Зак, Ренді і Кайла не думали про те, що одного разу можуть зіткнутися з такими перешкодами. Одного разу герої дізнаються про те, що в їх рідному провінційному містечку, де раніше панував спокій і мир, зараз відбувається справжній хаос. Хлопці не вірили своїм очам, але незабаром доведеться змиритися з подіями. Виявляється, що в місті відбуваються масштабні вбивства. Всіх убитих людей замінюють їх точними копіями. Ключові персонажі опиняються в епіцентрі жахливих подій. Хлопці розуміють, що їм теж загрожує смертельна небезпека, яка може забрати у них життя в будь-який несподіваний момент.

Їх єдиний шанс вижити — таємно зафіксувати вторгнення інопланетян і попередити світ. З цього моменту хлопці починають готуватися до виконання складної місії. Від результату їх дій буде залежати не тільки їх власне життя, а й подальше існування всього живого на планеті Земля.

Друзі усвідомлюють, що на них лежить серйозна відповідальність, тому вони не можуть допустити помилок. Але доля часто підносить несподівані проблеми і сюрпризи. Фільм Асиміляція (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Марловскі
В ролях: Кетрін МакНамара, Террі Паркс, Дженніфер Пірс Матус, Мейсон Макналті, Кевін Ремінгтон, Келам Уорсі, Джоел Кортні, Віто Віскузо, кем Жиганде, Енді Метічак

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress