загрузка...


Астрал 4: Останній ключ онлайн — це чергове творіння режисера, який уже створив три попереднє частини хоррора, що розповідає про те, що крім світу людей існує невидимий і тонкий світ, досить небезпечних істот. Так як попередні частини мали серед шанувальників фільмів жахів досить велику популярність, слід очікувати, що і вийшла в світ чергова глава льодова кров, не поступиться позицій і навіть випередити попередні картини за касовими зборами. Як відомо, існує кілька напрямків у цьому жанрі, і режисер наважився замахнутися на вищий щабель.

Ця картина буде тримати в напрузі протягом усього часу показу, так як історія, про яку піде мова, завершилася на досить інтригуючому моменті і слід очікувати не менш гострою розв’язки. Досить цікаво, що визначальним моментом в цій картині є той, що якщо розповісти, хоча б про приблизний розвитку сюжету — численним шанувальникам цієї франшизи стане зрозуміло, що трапитися з головною героїнею і куди її заведе цікавість, на цей раз. Для тих, хто хоче отримати задоволення від перегляду картини, слід нагадати, що історія розвивається по спіралі і якщо головна героїня з юності вже була знайома з потойбічним світом, то досягнувши певної зрілості, вона або повернеться в той момент, коли вона перестала існувати фізично або ж продовжить перебувати в тому стані, в яке її волею доль, звернули.

Люди, що володіють недостатнім рівнем енергії і відваги, не повинні наближатися до сакральних таємниць, так як вони можуть нашкодити не тільки собі, а й іншим, а також порушити давно встановлений баланс між тонкими світами. Фільм Астрал 4: Останній ключ (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Адам Робітел
Актори: Спенсер Лок, Кірк Асеведо, Хав’єр Ботет, Лін Шей, Кейтлін Джерард, Джош Стюарт, Тесса Феррер, Лі Уоннелл, Енгус Семпсон, Брюс Девісон

загрузка...