загрузка...


Події, що описуються в цьому фільмі жахів, відбуваються за кілька років до трагедії, яка трапилася з сім’єю Ламберт. Головна дійова особа — дівчина Куїнн Бреннер, що живе в багатоквартирному будинку. Куїнн відчуває себе самотньою, незважаючи на те, що поруч з нею знаходиться її батько. Справа в тому, що зовсім недавно в інший світ відійшла мати дівчини і вона ніяк не може змиритися з гіркотою втрати. Сусіди, які живуть поруч з Бреннер — досить колоритні особистості — схиблена на кішках діва Меггі і хлопчина Гектор, який таємно зітхає по Куїнн.

З недавніх пір, дівчина починає помічати дивні явища, що відбуваються у них в квартирі і чути сторонні звуки. Думаючи, що, таким чином, її померла від раку мати, намагається спілкуватися з нею, Куїнн запрошує для сприяння похилого медіума Еліс. Та, оцінивши ситуацію і поспілкувавшись з духами констатує, що на контакт з панянкою виходить не її померла матуся, а щось, що іменує себе Антоном. Трохи пізніше, Куїнн ламає собі обидві ноги і потрапляє на яке — той час в лікарню.

Після того, як її виписують, сусідка Бреннер, божевільна Меггі заявляє, що під час відсутності дівчини, в її кімнаті оселилася якась — то жахливе істота. Фільм Астрал: Частина 3 (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лі Воннел
Актори: Стефані Скотт, Дермот Малруні, Енгус Семпсон, Лі Воннелл, Лін Шей, Тейт Берні, Майкл Рід МакКей, Стів Култер, Хейлі Кійоко, Корбетт Так

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress