Фільм Астрал на вулиці Арлетт (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молода пара стає об’єктом цілодобового спостереження з боку. Їх будинок і робочі місця напхані різними відеопристосуваннями, що дозволяють у всіх деталях стежити за життям Джеймса і Еммі. Коли молоді люди нарешті здогадуються, що ними хтось намагається керувати, все повертається в ще більш гіршу сторону. Якийсь таємничий тип з припаркованого неподалік непримітного пікапа спостерігає за кутовим будинком. Звичайні люди проживають в шістдесят восьмому будинку. Господар житла після праць праведних прагнути додому до дружини, яка Ласкаво цілує благовірного біля відчиненого вікна.

Тип, що сидить в машині, явно нервує. Смеркалось, тоді шпик підбіг ближче до парадної. Щоб зрозуміти сенс дискусії закоханих, незнайомець застосував підслуховуючі пристрої. Господарі житла напередодні небезпеки поводяться абсолютно безтурботно. Демонстративними жестами власники двоповерхових апартаментів запрошують до співпраці папараці, не побоюючись за майбутнє. Фільм Астрал на вулиці Арлетт (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Наполегливо спостерігаючи за всіма пересуваннями господаря будинку, вдалося виявити гарантоване місцезнаходження ключика від скарбниці. В офісі, куди відправився вранці мерзенний тип, відбувається прихована зйомка і безперервне відеоспостереження.

Режисери: Рендолл Коул
Актори: Нік Став, Міа Кіршнер, Девон Сава, Аарон Абрамс, Шарлотта Салліван, Кріста Бріджес, Мартін Роуч, Грехем Еббі, Джеррі Ді і Деніел Левек


загрузка...