загрузка...


Одна філіппінська сім’я чекає коли ж нарешті буде побудований їх будиночок на пляжі. А поки вони живуть в покинутому особняку, де за чутками мешкають асванги. Вони являють собою кровожерливих чудовиськ, які поїдають людську плоть і розносять різні смертельні хвороби. Незважаючи на застереження, сім’я все одно селитися в цьому особняку на свій страх і ризик. Але, якого було їх здивування, коли легенда про кровожерливого монстра виявилася насправді правдою.

І найголовніше, в цьому будинку оселилося одне з найжахливіших представників асвангів. Десь на Філіппінах, сім’я знаходиться в очікуванні, завершення будівельниками робіт в їхньому будинку біля пляжу. Вони знаходять тимчасовий притулок в покинутому особняку, навколо якого ходить безліч чуток і легенд, але ця історія, в яку потрапили головні герої, виявилася найстрашніша… Фільм Асванг (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Очікуючи завершення свого нового будинку біля пляжу, сімейство приймає рішення залишитися у давно покинутому особняку, який, за легендами і чутками, є домом для страшного «Асванга». Філіппіни мають кілька легенд, але це, безумовно, найстрашніше, що могло з ними статися.

Режисер: Мішель Лорін
Актори: Мішель Лорін, Шеннон Лорін, Брайан Бун, Шелин Атанасіо, Крістофер Елі Разо Хубахіб, Мервін Л. Гікаін, Ернесто А. Тундаан, Віолета П. Рагудо

загрузка...