загрузка...


Хлопець з дівчиною одного разу вирішують в черговий раз басейн відвідати, щоб поплавати на користь своєму здоров’ю і одночасно добре провести вільний час. Вони збиралися насолодитися приємним і корисним проведенням часу, не припускаючи, наскільки непередбачений поворот подій їх чекає. Нічого не підозрюючи, хлопці раптово опинилися у смертельній пастці, що знаходиться на шестиметровій глибині, з якої будь-якими доступними способами неможливо вибратися. Їм належить в нерівну сутичку вступити з кровожерливим створенням, щоб з хитрої пастки втекти неушкодженими. Коли парочка опинилася в глибокому басейні, хтось навмисно спустив всю воду.

В результаті плавці опинилися на самому дні, оточені мокрими, голими стінами, в яких не було ніяких виступів, що дозволяють піднятися наверх. Найжахливішим виявилося раптова поява величезного Чудовиська, що має цілком конкретні наміри щодо людей, що потрапили в підготовлену зловмисниками пастку. Фільм Басейн (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Нещасні були шоковані тим, що відбувається і неймовірно налякані. Ситуація полоненим здавалася абсолютно безвихідною, врятуватися від загибелі неминучої можна лише сподіваючись на чудове позбавлення.

Режисер: Пінг Лумпраплоенг
В ролях: Тирадет Вонпуапан, Ратнамон Ратчиратхам та інші

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress