Фільм Битва за землю (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Настав для землян доленосний момент, коли реалізувалися давні наукові припущення, теоретичні передбачення і надії людства. Відбулася довгоочікувана зустріч з представниками позаземної цивілізації. Однак вона виявилася зовсім не радісною, не віщувала нічого хорошого. У лічені дні інопланетяни, які значно перевершують людей в інтелектуальному розвитку, успішно виробляють захоплення великих територій, перетворюючи Землю в свою колонію. Земні мешканці, не встигнувши схаменутися і усвідомити реальність того, що відбувається навколо кошмару, перетворилися на безправних рабів, вимушених безмовно підкорятися волі окупантів, що володіють могутністю.

Існувало неймовірну кількість версій такого результату подій, описаних фантастами в літературних творах, але реальність виявилася набагато страшніше. За роки окупації Земля стає тоталітарною зоною, де будь-які дії населення відслідковуються урядом і фіксуються на спеціальних носіях. Будь-які порушення встановлених законів караються негайно і жорстоко. Люди, не здатні надати протистояння всесильним інопланетним загарбникам, на два ворогуючих розділилися табори. Вони нічого кращого не придумали, ніж влаштувати чергову бійню між собою.

Прихильники другого ідеологічного напряму прагнуть вчинити переворот, чинячи опір тиранам, перетворив людське суспільство практично в безправних рабів. Фільм Битва за землю (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Руперт Уайатт
В ролях: Джон Гудман, Віра Фарміга, Машин Ган Келлі, Ештон Сандерс, Мадлен Брюер, Алан Рак


загрузка...