Фільм Будинок (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Протягом II світової війни неодноразово знаходилося місце таємничим і навіть містичним випадків, які не піддаються нормальному поясненню. Одні зникали посеред білого дня, а інші виживали в, здавалося б, безнадійних ситуаціях. А деяким довелося зануритися в справжній кошмар… Перебуваючи на території Норвегії, двоє німецьких військовослужбовців шукають місце, де можна було б переночувати. Суворі погодні умови цієї країни не дозволяють влаштувати привал під відкритим небом. Випадково нацисти беруть у полон місцевого солдата.

Блукаючи з заручником по безлюдній місцевості, гітлерівці виявляють стоїть осібно хатину. Незважаючи на те, що будинок покинутий, всередині виявляється на диво чисто і комфортно. Непрохані гості впевнені, що знайшли безпечне місце. Вони навіть не замислюються, чому цей будинок збудований далеко від інших осель.

Доля мешканців також не турбує німецьких загарбників. Але вже найближчим часом їм і норвежцю належить зіткнутися з тим, що призведе їх свідомість в жах. Фільм Будинок (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Райнарт Киил
В ролях: Матс Рейнхарт, Frederik von Lüttichau, Espen Edvartsen, Ingvild Flikkerud, Anita Ihler, Сондре Крогтофт Ларсен, Heidi Ødegaard Mikkelsen, Іві Касет Ростень, Sofie, Зигмунд Северуд


загрузка...