Фільм Будинок смертельних таємниць (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молода жінка відходить від шлюборозлучного процесу з чоловіком, тепер у неї на утриманні донька, яку їй доведеться ростити поодинці. Вона агент з нерухомості, це професія, яка їх годує. Вона знаходить чарівний будиночок, який потребує ремонту, вони з донькою перебираються в нове житло. Меггі рада придбанню, і з радістю, заводить знайомство з літньою сусідкою. Меггі починає ремонт, але незабаром їх мирне існування порушує нічний візит непроханого гостя, який різко збігає, коли його захоплюють зненацька.

У будинку починають, твориться досить дивні речі, після яких жінка, починає розслідування про старих мешканців даного будинку. Її сусідка розповідає історію про сім’ю, яка жила тут близько сорока років тому, у них вкрали дочку, після чого батьки пропали. Потім з’ясувалося, що мати вбила чоловіка і зараз відбуває термін у в’язниці.

Мегі дізнавшись про це, сильно стурбована, адже у неї доку, за яку вона тепер боїться. Тому намагається швидше з’ясувати всі обставини дивного викрадення дитини. Фільм Будинок смертельних таємниць (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Даг Кемпбелл
В ролях: Патриція МакКормак, Анджела Паттерсон, Віолет Хікс, Еддісон Агілера, Філіп Бойд, Дайан Робін


загрузка...