загрузка...


У житті головного героя кінофільму «Будинок страждань» сталися трагічні події. Чоловік втратив улюблену дочку. Втрата далася батькові дуже складно. Його психоемоційний стан був нестабільний, через що він не міг продовжити працювати. Але закінчити писати чергову книгу було просто необхідно. Адже читачі чекали від нього чергового бестселера. Автор вирішив поїхати у відокремлене місце далеко від цивілізації, щоб нарешті зрушити книгу «з мертвої точки». Він вибрав заміський будинок, щоб закінчити свій твір. Але там замість тиші і спокою його чекали страшні події.

Цей будинок вибрав для себе демонічний дух, який не бажає ділити своє лігво з незнайомим подорожнім. Що робити, якщо ти став жертвою злого духа? Минуло багато років з тих пір, як Кейт опублікувала свій останній роман, який був побудований на особистій трагедії зі зникнення її дочки. Кейт вирішує оселитися в іншому будинку, щоб спробувати почати новий роман.

Як тільки вона починає писати, її мучать паранормальні явища, чи повернулася Джулія? Чи є щось більш зловісне, що ховається в будинку. Фільм Будинок страждань (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Anthony M. Winson
Актори: Мішель Даркін Прайс, Стефан Боем, Penelope Butler, Ліндсі Парр, Simon Crudgington, Katie Richmond-Ward, Stella Lock, Карл Браун, Evie Mason

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress