Фільм Центральний парк (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У компанії друзів тільки Майкл залишався без пари. Тому коли підлітки домовилися ввечері зустрітися, щоб відпочити від школи, випити, покурити травичку, поспілкуватися, хлопець вирішив відмовитися. А Гарольд навпаки, хотів відволіктися від проблем, які навалилися на його сім’ю, після того як батько хлопця вкрав гроші у фонду афро-американського співтовариства. Мільярдер Крістіан Сміт провернув шахрайську схему, завдавши удару по своїх темношкірих побратимах. ФБР намагається зрозуміти, яким чином дружина Сміта причетна до махінації.

Гарольду неприємно, що всі знайомі нагадують йому про фінансовий злочин його батька. Тільки приятелі не відвернулися від хлопчини. Вони захищають його від жорстоких нападок однолітків і сподіваються підтримати його на вечірці, яку вирішено було провести в Національному парку. Фільм Центральний парк (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Друзі навіть для Майки запросили дівчину. Три парочки вирушили на природу, влаштувавши пікнік на траві, активні ігри. Вони просувалися в саму глиб, в густий безлюдний ліс, не підозрюючи який жах в особі збожеволілого маніяка їх чекає.

Режисер: Justin Reinsilber
Актори: Грейс Ван Паттен, Рубі Модін, Марина Скверчати, Майк Ломбарді, Девід Валчин


загрузка...