Фільм Чейз (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Чоловік, що володіє вольовим, рішучим характером, реалізував внутрішній потенціал, присвятивши себе нетрадиційному, ризикованого заняття. Він став професійним кілером, домігшись великої майстерності в протизаконній справі. Зараз настав вирішальний момент у кримінальній кар’єрі найманця. Йому необхідно довести наставнику, який одночасно є вірним товаришем, свою беззастережну відданість. Щоб домогтися абсолютної довіри, потрібно бездоганно виконати недавно надійшов замовлення, що вимагає викластися повністю, проявивши наявний талант вбивці-професіонала. Небажані труднощі для чіткого виконання поставленого завдання з’являються через наявність неприємностей особистого характеру.

У кілера є кохана, яка не вітає небезпечне заняття бой-френда. Їй набридло щодня побоюватися за життя дорогої людини, який може не повернутися після виконання роботи, потрапивши в смертельну пастку або опинившись в руках поліцейських. Фільм Чейз (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Дівчина вимагає від обранця назавжди розпрощатися зі злочинним середовищем, знайти більш традиційне, безпечне заняття. Найманець опинився перед непростим вибором, коли одна сторона повністю виключає існування іншого.

Режисер: Майкл Маттео Россі
Актори: Деванні Пінн, Річард Рілі, Джессіка Морріс, Деміен Пакер, Скай Таунсенд


загрузка...