загрузка...


Офіційно між впливовими світовими державами підписано угоду про мирне взаємодії, але приховане закулісне протидію триває безперестанку. Російські спецслужби і американські не припиняють вишукувати таємні відомості, що підривають репутацію, щоб ефективно використовувати свідомо приховані, важливі матеріали в багаторічній інформаційній війні. Позитивний результат секретних операцій залежить безпосередньо від майстерності досвідчених, добре підготовлених спецагентів. Ці люди для себе важкий вибирають шлях, який не має вороття.

Якщо спецоперація потерпить провал, і особистість співробітника стане відома противнику, урядові служби будуть категорично заперечувати приналежність людини не тільки до штату державної служби, а й його існування, як громадянина взагалі. Росіянка Домініка Єгорова надходить в державну розвідку на службу. Молодий, привабливою співробітниці доручається відповідальна операція по обчисленню американського шпигуна, що виконує завдання ЦРУ. Ворожий розвідник відмінно ховається серед колег, які працюють в урядовому закладі, регулярно зливаючи корисну інформацію своїм замовникам. Жінка виявляє неймовірний професіоналізм і гнучкість розуму, незабаром вона безпосередньо на шуканий виходить об’єкт, але його місцезнаходження і особисті дані до вищестоящого керівництва не доводить.

Заборонене кохання ставить під загрозу міждержавні зв’язки. Тепер дівчина починає працювати на противника, здаючи секрети власної країни. Фільм Червоний горобець 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Френсіс Лоуренс
В ролях: Сергій Полунін, Джеремі Айронс, Маттіас Шонартс, Текла Рютен, Кіран Хайндс, Джоелі Річардсон, Сакіне Джеффрі, Дженніфер Лоуренс, Джоел Едгертон, Ніколь О’Нілл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress