Фільм Червоний острів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


На віддаленому острові чоловік і його подруга-археолог, полюють на міфологічну істоту після того, як виявлена священна маска пропадає безвісти. У відносинах Емі і її дружина почалися непрості часи. Скоро вони опиняться на червоному острові для того, щоб побути наодинці і відродити свої відносини. Ось тільки ніхто з подружжя і не міг припустити, що тут, на безлюдному острові Їхні стосунки стануть тільки ще більш напруженішими. Вся справа в тому, що Емі стала зачарована незрозумілою магією острова і зовсім забула про свого чоловіка.

А він у свою чергу приховує від неї справжню причину приїзду саме в це містечко, так як виношує корисливі плани, які має намір реалізувати саме тут, на острові. Щоб трохи побути наодинці і відродити відносини, подружня пара відправляється на покинутий острів. Фільм Червоний острів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але там все стає тільки гірше: Емі виявляється під зачарована незбагненною магією острова і забуває про чоловіка, а він приховує від неї справжню причину приїзду саме на цей острів і виношує корисливі плани.

Режисер: Люкс
В ролях: Олександра Эссоу, Джордж Дабурас, Тоуні Уест, Victor Mezheritsky, David Mezheritsky, Humberto Secchin


загрузка...