Народження близнюків – це завжди інтрига в сім’ї. Малюки з самого народження схожі один на одного як дві краплі води. По мірі дорослішання вони демонструють різні риси характеру, але оточуючі, а часто навіть і близькі люди, продовжують їх плутати. Між близнючками є особливий зв’язок, в деякому роді містична. Адже вони можуть відчувати один одного на відстані. Якщо сумно одному, то і другий не може відчувати радості. Бували випадки, коли один з близнюків, що живе далеко від брата або сестри, відчував незрозумілу тривогу в той момент, коли з іншим траплялася біда. Близнята Селеста і Ліенн з самого народження були разом і практично не розлучалися.

Крім спорідненості, вони стали один для дружки хорошими подругами. Дівчата не знаходили приводу для сварок чи ревнощів, ділилися потаємним, а коли виросли, почали спільну справу – відкрили школу йоги. До недавнього часу в їх житті не відбувалося великих змін, але одного разу сталося неймовірне. Селеста, не попередивши навіть сестру, втекла. Фільм Чокнута близнючка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ліенн намагалася розібратися в причинах цього вчинку і була приголомшена, дізнавшись, що у родички були таємниці, про які вона не здогадувалася. Дівчина повинна розшукати Селесту і повернути додому, але зробити це буде вкрай складно.

Режисер: Баз Уоллік
Актори: Карісса Стрейн, Кеті Стрейн, Ів Брайт, Енджі Еверхарт, Таддеус Шафер, Мері О’Ніл, Метт Мерсер, Енн Марі Ховард, Майлс Кренфорд, Стефані Хайден

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress