Фільм Ця стара машина (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Герой кінофільму «Ця стара машина» — сорокарічний чоловік по імені Гвинт. Проблеми в сімейних відносинах з дружиною він намагається вирішити з допомогою невеликого подорожі. Вони їдуть на романтичний уїк-енд, який закінчується для них вельми плачевно. Чоловіка і дружину викрадають, Гвинта сильно б’ють, з-за чого він опиняється в лікарні. Про долю його коханої дружини нічого не відомо. З-за важких травм герой впадає в кому і приходить в себе тільки через пару місяців. Гвинту доводиться вчитися заново ходити і рухатися, організм відновлюється невеликими темпами. Чоловік їде знову в рідне місто. За нею починає доглядати його молодша невістка Міа.

Вона піклується про батька свого чоловіка, сподіваючись, що він незабаром піде на поправку. Більше, ніж здоров’я, Гвинта турбує те, куди зникла його дружина. Він звертається в поліцію, але правоохоронні органи заявляють про те, що вони безсилі і нічого не можуть зробити. Зрештою справа просто закривають. Однак герой драми зовсім не має наміру опускати руки. Фільм Ця стара машина (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він просить невістку поїхати разом з ним в провінційне містечко, в якому в останній раз бачили його дружину. Розслідуючи зникнення, близькі люди намагаються знайти зачіпку, але хтось веде їх по заплутаному сліду.

Режисер: Бред Гарріс
Актори: Ленс Хенріксен, Кевін Сорбо, Ді Уоллес-Стоун, Сільвія Джеффріс, Тед Хукаби, Джастін Гір, Клер Даніель Кентербері, Джошуа Хейр, Вітні Крістофер, Соня Томпсон


загрузка...