Софія Майєр є оперною співачкою, яка тривалий час не була в Росії, де вона й починала свою кар’єру. І ось тепер вона зважилася повернутися назад, що поставити той самий спектакль, що прославив його на весь світ. Цією п’єсою ставати відомий твір Чайковського – «Пікова Дама». Притому постановка буде проходити в тому самому театрі, де вона починала свою кар’єру. Зрозуміло вона сама збирається взяти участь, разом з усіма іншими оперними виконавцями. Разом з тим розвивається сюжетна лінія молодого виконавця Андрія, який володіє дивовижним голосом, однак ніхто в театрі цього не помічає, і йому постійно дають одні лише другорядні ролі.

З приїздом жінки у героя з’явилася надія, адже якщо йому вдасться привернути її увагу, можливо, він отримає головну чоловічу роль. Він готовий піти на що завгодно, тільки б отримати можливість зіграти роль Германа. Софія ж в свою чергу бачить всі терзання хлопця, вона бачить кожної людини і чого він бажає. Фільм Дама Пік (2016) дивитися онлайн в хорошій якості.

Співачка спритно маніпулює всіма, а вони про це навіть не здогадуються. Чим же закінчаться ці небезпечні і непередбачувані ігри не тільки для жадібної дами, але і для всіх наївних виконавців?

Режисер: Павло Лунгін
В ролях: Ксенія Раппопорт, Іван Янковський, Марія Курденевич, Ігор Миркурбанов, Наталія Коляканова, Олексій Колган, Володимир Симонов, Дмитро Куличків, Беники Аракелян, Євген Зеленський

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress