Останнім часом торговці людьми зовсім розперезалися, вони крадуть не тільки тих, хто покинув рідну країну заради заробітку, але замість цього перетворився на справжнього раба. Зловмисники вибирають жертв серед нащадків забезпечених родин, але не вимагають викупу, просто бажають продемонструвати цілковиту безкарність. Мережа давно стала міжнародною і охопила багато країн, перетворюючи існування тих, хто ще вчора сповна насолоджувався життям, в пекло.

Інтерпол не в змозі швидко реагувати на всі випадки і виробляє особливу стратегію, яка полягає в тому, що світові потрібен герой. Абсолютно несподівано їм стає брутальний розбійник, якого вдалося завербувати досвідченим співробітникам і пояснити його нові обов’язки. Він повинен проникнути в саме серце Якудзи підібратися якомога ближче до її ватажкам. Це величезний ризик, але покладатися більше не на кого, тому потрібно віддатися на волю долі. Фільм Дарк (2018) дивитися в хорошій якості HD.

Як не дивно, герою картини «Дарк» вдається здійснити наміри і пробратися до джерела зла, але масштаб дій зловмисників просто вражає, тому доведеться діяти напевно. Тим часом лиходії починають здогадуватися про те, що в їх середовищі знаходиться зрадник.

Режисер: Юлій Р. Насс
В ролях: Тоні Шина, Арманд Ассанте, Киппэй Сіна, Се Экусима, Тэцу Ватанабе, Вієнна Хехир

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress