Кілька друзів з Сполучених Штатів одного разу приїхали в сибірські краї. Їх привело сюди бажання дізнатися, що сталося з їх загальної приятелькою, яка загинула серед холодів. Але вона загинула при дивних обставинах, які так і залишилися до кінця не з’ясованими. Друзі прийняли рішення з’ясувати правду і відновити справедливість. І ось вони на місці. Їх зустрів єгер, який проживав тут з самого народження. Чоловік зголосився стати провідником і показати могилу, де була похована та дівчина. Друзі поспішили за ним.

Єгер повідав їм про численних легендах, які ходили серед місцевого народу. Зокрема, люди вірили в існування привидів, що мешкали в Сибіру. Їх потрібно остерігатися і краще мовчати, ніж розповідати направо і наліво про мету свого приїзду. Але хлопці не послухалися і разболтали правду. Відразу після цього почалися дивні події, які все сильніше наштовхували хлопців на думку про якусь змову проти них. Так і виявилося.

І тепер друзям нізвідки чекати порятунку. Їм доведеться оборонятися від місцевих жителів і потойбічної сили, яка вирішила покінчити з ними. Фільм Дерево з тіл (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Томас Данн
В ролях: Еріка Дашер, Емма Дюмон, Кайл Джонс, Іванна Сахно, Джин Фарбер, Коста Ронін, Сем Хемілл, Мейсон Д. Девіс, Олексій Воробйов, Марк Борковські

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress