загрузка...


Джулі любила Джима, вона часто йому про це говорила і все ніяк не могла дочекатися, коли ж він зробить їй пропозицію. А ця молода людина не поспішав з цим, він планував це зробити в той момент, коли б Джулі цього не очікувала, а поки що він насолоджувався її суспільством і подорожував з цією дівчиною. У Джулі було одне захоплення, їй подобалося фотографувати, тому куди б її Джим не кликав з собою, вона завжди брала з собою фотокамеру, сподіваючись, що у неї вийде зробити кілька приголомшливих знімків. Так що коли Джим запросив цю дівчину в Таїланд, вона і в цей раз не забула взяти з собою фотоапарат.

Герої познайомилися з хлопцем, який назвався Гого, а потім оселилися в один з кращих готелів. Пізніше вони з новим знайомим поїхали оглядати місцеві визначні пам’ятки, а потім Джулі схопила якась страшна дівчина. А як тільки той інцидент був вичерпаний і герої повернулися в готель, вони познайомилися з англійцем Робертом і його другом. Ці двоє хлопців здалися Джулі цікавими, тому вона з радістю погодилася провести з ними час, хоч Джим і не був в захваті від цієї затії. Джулі з хлопцями гарненько відтягувалася, а коли її коханий повернувся з бару з помадою на губах, вона почала обурюватися. Ця дівчина прийняла пропозицію Роберта відправитися в одне місце подалі від людей, де вона могла б зробити кілька класних фото. Фільм Дім привидів (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А як тільки Джим прийшов в себе, Джулі влаштувала скандал, сказавши, що не для того приїжджала в Таїланд, щоб спостерігати, як її улюблений клеїв дівчат. Роберт призведе цю пару в лякаючу місцевість, він розповість, що сюди привозять будиночки, в яких колись жили духи, це було своєрідне кладовищі будинків померлих, а потім англійці кинуть Джулі і Джима.

Режисер: Річ Регсдейл
В ролях: Скаут Тейлор-Комптон, Джеймс Хеберт, Марк Бун Джуніор, Michael S. New, Елана Крауш, Кевін Регсдейл, Расселл Джеффрі Бенкс, Rich Lee Gray, Катріна Грей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress