Фільм Димова завіса (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Американський трилер «Димова завіса» – це історія, в центрі якої Брітт Шеллі. Дівчина працює новинним репортером. І колись п’ять років тому їй вдалося розкрити таємницю того, звідки з’явився дивний вогонь у поліцейській дільниці. Після цього кар’єрний ріст стрімко піднявся у героїні. Винахідливий репортер дуже щаслива, що їй вдалося все ж потрапити на самий пік слави. Ось тільки чим загрожує їй ця популярність? Адже досить скоро Брітт дізнається, що її справжній натхненник може виявитися досить впливовим політиком.

Що ж чекає тепер головну героїню? Невже в її діяльності чекають зміни не в кращу сторону? Трилер виробництва США від режисера Шона Баттімера про жахливу низку подій, які викликало вбивство генерального прокурора. Щоб розслідувати злочин на ноги були поставлені практично всі підрозділи поліції, включаючи і елітні групи. Фільм Димова завіса (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вбивцям нічого не залишалося, як пуститься в перегони і на довгий час залягти на дно. Але несподівано до справи підключаються підпільні сили, які здатні вирішити ситуацію і виправити помилки допущені правоохоронними органами.

Режисер: Шон Баттімер
В ролях: Аїша Уекс, Дечен Турман, Камрус Джонсон, Шон Баттімер, Сет Бейрд, Брюс Бартон, Jaclene Wilk, Том ДіНардо, Джон Боррас, Чарльз Балсер


загрузка...