Саманта була маленькою дівчинкою, коли в її житті сталася біда. Дитина залишився абсолютно один і міг би так і провести решту життя, якби не добрі люди. Вони взяли Саманту в свою сім’ю і дали їй все необхідне для благополучного існування. З тих пір дівчинка ні в чому не потребувала і відчувала справжнє щастя. Вона обожнювала прийомних маму і тата, була їм безмежно вдячна. У тій родині виховувалася також рідна дочка батьків. Дівчатка дуже дружили і практично ніколи не сварилися. І ось одного разу мирне життя сім’ї закінчилася.

У будинку з’явилося якесь істота, що володіє надприродними здібностями і могутньою силою. Привид поставили собі за мету знищити саме Саманту. Для чого вона йому знадобилася і що він збирався з нею зробити – невідомо, але тільки сестра адміністратора дівчинки відразу відчула загрозу. Небезпека, що нависла над її сестрою, була настільки серйозною, що дитина вирішив діяти негайно. Фільм Дитя лощини (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи вдасться сміливої і рішучої дівчинці врятувати сестричку і свою сім’ю, впоравшись зі злим духом? Або підступна істота з потойбічного світу перетворить життя не повинних людей в страшну казку з поганим кінцем?

Режисер: Джеремі Лютер
В ролях: Джессіка МакЛеод, Ханна Рисами, Джон Еммет Трейсі, Яна Міцула, Женев’єв Бюхнер, Коннор Стенхоуп, Джоанна Ньюмарк, Крейг Марч, Мамі Лейврок

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress