Фільм Дивна природа (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Двоє закоханих людей, якими є молода жінка по імені Ромі і чоловік Річард, батьківщиною якого є Франція, нарешті-то знайшли для себе трошки вільного часу і зараз вирушають у подорож до США. Яким виявиться відпочинок для головних героїв цього фільму залежить тільки від них самих, а яке ж у них настрій прямо напередодні подорожі? Настрій просто чудовий, так що і поїздка повинна виявитися просто відмінною, але буде це так чи ні, зможемо побачити з розвитку подій фільму. Але хто б міг подумати, що саме даний подорож обертається для головних героїв простенької прогулянкою, в ході якого вони хотіли б зробити тільки одне – пригадати про старі образи.

Ось тільки потрібно це для них дійсно чи ні? Черговою великою сваркою для головної героїні обертається ця поїздка, і вона вирішує, що вистачить з неї все це. Що робить Ромі і як вона вирішує вийти з цієї ситуації, враховуючи багато факти? Вона вирішує все просто-кидає свого чоловіка і спокійне життя, про яке вона так мріяла і вирішує почати жити зовсім іншою, незнайомою для себе життям вільної жінки.

Яким для неї може стати нова життя і скільки всього нового її чекає попереду цієї історії, дізнаються тільки глядачі і вона сама. Фільм Дивна природа (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Ояла
Актори: Стівен Тоболовські, Ліза Шерідан, Карлос Аласракі, Джон Хенніган, Тіффані Шепіс, Девід Метті, Джона Берес, Брюс Боні, Енн Хирн, Шале Лізетт Бреннан


загрузка...