Невеликий Адам ніяк не знав, куди йому йти або бігати, кругом було похмуро, а ще йому здавалося, ніби хтось із-за ним частенько дивиться. Він тільки й мав можливість, ніби зберегтися на одному місці, покладаючись, ніби його як дозволено швидше знайдуть. Даний малятко був в шоковому стані, він не був здатний пересуватися або кричати. Хоч Адам і чув, як його запрошують родичі, він ніяк не міг їм відповісти, тому що йому здавалося, ніби його уста заповнився піском. Зрештою даного хлопчиська знайшли, проте після такого, як він загубився, Адам витерпіти ніяк не мав можливість полювання. А його брат Клінт ніяк не закінчив вибувати на природу, часто повертаючись з дичиною.

Даний представник сильної статі здавна одружився на Софі, в яку закохався з першого погляду, а як скоро вона народила йому 2-ух дітей, Клінт зрозумів, ніби раніше ніяк не знав, ніби це блаженство. Він дуже зрідка розмовляв з Адамом, однак постійно був щасливий його бачити. У тому числі і як скоро у Клінта стартували труднощі на працю, він не сказав братові, ніби хоче відстрочити назустріч з ним. Клінту наказали розрахувати чотирьох трудівників, а він ніяк не мав ні найменшого бажання даного працювати, так як відмінно розумів, ніби інші в відсутності роботи ні у кого в його маленькому містечку не зможуть відшукати жодного місця. Тому і вимовив він, ніби його керівництво зобов’язане саме приїхати на створення і заявити тим чотирьом бідолахою, ніби ніхто в їх більше не мав необхідність. Після Клінт поговорив з Адамом і запросив його на вечерю, що не чекаючи, ніби його брат дасть згоду, Клінт ще вніс пропозицію братикові піти з ним на полювання. Він повідав, ніби на плоскогір’ї ще дозволено відшукати оленів, напевно зацікавило Адама, кой вимовив, ніби з насолодою складе фірму братові.

Дані двоє зібралися, взявши з собою все необхідне, а як скоро дісталися по місця, почали аналізувати, чи зуміють вони привезти додому хоч якусь безглуздість. У швидкому часі Адам травмує руку, а коли дані мисливці самі встануть мішенями, вони зовсім пошкодують, ніби вибралися на природу. Фільм Диявол у темряві (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тім Браун
В ролях: Робін Данн, Бріана Бакмастер, Ден Пейн, Adeline Dickson, Owen Brown, Andy Bowie, Marshall Archibald, Doug Brown, Kai Dickson, Деніел Кадмор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress