Фільм Диявольські ворота (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У провінційному містечку, розташованому в Північній Дакоті панували тиша і спокій, а населення радувало безмежним добродушністю. Але все змінилося після резонансного події, що призвів до широкого розголосу. Зникла проста домогосподарка разом з маленьким сином. Основним підозрюваним виявився чоловік і батько жертв. Він зник через кілька днів після події, посіявши серед мирних жителів і правоохоронних органів сумніви і підозри в його причетності.

До розслідування підключився співробітник ФБР. Френсіс приймає допомогу місцевого шерифа і його помічника. Разом, їм належить відправитися по сліду передбачуваного винуватця. Дарина, Грюнвель і Конрад Солтер впевнені, що скоєне зробив глава сімейства. Їх бентежить відсутність видимого мотиву, але дивну поведінку Прітчарда лише посилює їхню теорію. Вони не здогадуються про наявність третьої сторони, більш зловісною і демонічної. Їм вдається вистежити Джексона в лісовій глушині, відшукавши занедбану хатину. Зайшовши всередину, сищики виявляють його, пов’язують і тримають під прицілом.

Почувши дивні звуки з підвалу, агент вирішує відкрити двері, маючи намір побачити викрадену Марію. Постала перед її поглядом картина, приголомшить і налякає всіх присутніх. Фільм Диявольські ворота (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Clay Staub
В ролях: Майло Вентімілья, Бріджет Ріган, Аманда Шулл, Хав’єр Ботет, Джонатан Фрейкс, Шон Ешмор, Спенсер Древер, Адам Хертиг, Сара Констибл, Скотт Джонсон


загрузка...