Фільм Доглядальниця (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Велелюбна Меллорі ніяк не може визначитися у виборі постійного молодої людини. Все з них по будь-яким ознаками не підходять їй. Постійні розчарування з приводу своєї долі увергають героїню в тугу. Але одного разу вона зустрілася з молодим чоловіком на ім’я Огаст. Між ними поступово закрутився роман. Вона була щаслива і жила зі своїм судженим кілька місяців. Але несподівано до неї приходить звістка, що її бабуся важко хвора. Їй терміново потрібна «Доглядальниця», тому внучка змушена повернутися на свою малу батьківщину і почати доглядати за літньою родичкою.

Новий бойфренд запропонував поїхати з нею, на що героїня охоче погодилася. Але спочатку у бабусі вже був доглядає соціальний працівник. Однак Луїс не догодив жінці похилого віку і був звільнений. Цікаво, чому ж так не догодив їй цей чоловік. За її словами він постійно порпався в особистих речах і порушував її спокій. Це було вкрай неприємно. А тепер рідна душа приїхала доглядати за нею. Але Меллорі хотіла недовго погостювати і виїхати на постійне місце проживання в інше місто. Вона хотіла зайнятися пошуками іншої доглядальниці і дала з цього приводу оголошення. Молодий хлопець знайшов спільну мову з бабусею. Вони розмовляли про дивні речі. Коли подруга поцікавилася, про що ж йшов діалог, то юнак не зміг чітко відповісти. Старенька розповідала про якісь правила відходу з життя, він толком нічого не зрозумів з розповіді, але уважно вислухав. В цьому будинку ставало все дивніше з кожним днем. Коли пара лягла спати, то Огаст застав кохану, що бродить по кімнаті і щось бурмоче.

Бабуся повідомила, що він порушив одне з цих неписаних правил. Тому скоро починають відбуватися таємничі речі. В бібліотеці знаходиться багато книг по чорній магії. Цей особняк зберігає в собі таємницю. Фільм Доглядальниця (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джефф Праг
Актори: Миган Уорнер, Сондра Блейк, Sean Martini, Шанель Ціла, Беррі Дженнер, Седі Стреттон, Alyssa Koerner, Майк Гомес, Ганна Хайа, Рафаель Дж. Ноубл


загрузка...