Фільм Договір (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Колишнє подружжя адвокат Моніка і поліцейський детектив Алекс ділять спільну опіку над дочкою Кларою. Дівчинка вже велика, але у неї важка форма діабету, тому тато і мама намагаються не випускати її з виду. Однак за жвавим тінейджером неможливо спостерігати вічно і одного разу Клара загадковим чином зникає. Батьки в паніці, піднімають на ноги відповідні служби, шукають дівчинку і знаходять в несвідомому стані. З зникнення до моменту, коли школярку виявили, пройшли лічені години, однак без свого ліки бідолашна впала в кому і прогнози лікарів вкрай невтішні.

Зневірившись знайти порятунок у науки і медицини, відчайдушна і рішуча мати вдається до паранормальних послуг. Адвокат кинула клич на всі боки в надії, що хто-небудь порадить, як врятувати дочку. На її заклик відгукнувся загадковий незнайомець, який пообіцяв розбудити хвору і витягнути з коми. Незнайомець призначив зустріч у безлюдному похмурому місці, куди жінка за інших обставин ніколи б навіть не подумала ступати ногою. Фільм Договір (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але вибору немає, час тікає і скоро буде занадто пізно, тому рішуча матуся приїжджає в покинутий ангар, де хтось по імені Сантеру дає гарантію одужання нещасної дівчини в обмін на безцінну послугу.

Режисер: Девід Вікторі
В ролях: Белен Руеда, Mireia Oriol, Даріо Грандінетті, Антоніо Дуран «Моріс», Хосеан Бенгоэчеа, Карлос Фабрегас, Vanessa Buchaca, Sebastian Montecino


загрузка...