Фільм Дорожні ігри (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джек пошкодував про свою подорож багато разів, після того як покинув будинок і відправився в справах у віддалену провінцію Франції. Адже не знаючи мови, він потрапив у дуже скрутне становище, змушений подорожувати автостопом. Та ще й як на зло місцеві водії виявилися куди більш байдужими, ніж удома – практично ніхто не хотів підбирати голосуючого мандрівника. Але коли Джек зустрів Вероніку – дівчину, яка також намагалася дістатися додому попутками, він зрозумів, чому ніхто не хоче його підбирати.

Адже, за словами нової знайомої в тутешніх краях орудує божевільний маніяк, який нападає на людей прямо на дорогах. І тому водії просто бояться підбирати Джека. Однак варто було американку почати подорожувати з Веронікою, їм тут же крупно пощастило – один з проїжджаючих повз трейлерів зупинився. Його водій виявився гостинним і приємним чоловіком, який не тільки взявся довести попутників, але і запросив їх на ночівлю в свій будинок, перед тим як вирушити в дорогу.

Погодившись, хлопці тільки потім зрозуміли яку жахливу зробили помилку, адже для них почалися справжні «Дорожні ігри» (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ебнер Пастолл
В ролях: Ендрю Сімпсон, Жозефін де ла Бумі, Фредерік П’єро, Барбара Крэмптон, Федір Аткин, П’єр Буланжер, Сузанна Каппельяро, Едвард Хогг, Clémentine Alexandre, Erwan Hiernard


загрузка...