загрузка...


Гостросюжетний фільм жахів Друзі не залишають друзів онлайн є компанія молодих людей, яка вирішує приховати злочин одного з цієї групи. Одного разу в компанії починається якась сварка і один з хлопців, який відрізняється особливою жорстокістю і своєю буйною вдачею, накидається на дівчину на ім’я Стефані. Чи не контролюючи себе, хлопець завдає на дівчину удари, які стають смертельними. Хлопці зрозуміли, що потрапили в біду і якось потрібно позбутися трупа. Друзі вирішують забрати труп дівчини за околицю міста, подалі, щоб поховати тіло десь в лісі.

Вночі хлопці завантажують тіло своєї подруги Стефані в багажник автомобіля і відправляються в небезпечну подорож. По дорозі вони зупиняються в пустирі і вирішують знайти останнє місце для дівчини тут. Тим більше вони розуміють, що тут ніколи не буває людей. Але як тільки вони починають копати землю, раптом звідкись з’являється невідоме жахливе істота.

Вся справа в тому, що хлопці розбудили найлютіші кровожерливе чудовисько, яке жило в цьому пустирі. І тепер життя хлопців, які позбавили життя іншої людини і приховали злочин, в небезпеки. Фільм Друзі не залишають друзів (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: James S. «Jamie» Brown, Лінді Колдуелл
Актори: Бріттані Енн Вудфорд, Джейк Уайт, Дженні Кертіс, Марк Хетфілд, Брендан МакГовен, Канін Ганцелман, Braden Joyce

загрузка...