Алекс є впевненою в собі дівчиною з дуже твердим характером і чудовим почуттям індивідуальності. Головна героїня «Душі» дуже часто надає посильну допомогу своєму другові на ім’я Абрахам. Він на відміну від своєї подружки дуже м’який і замкнутий, ймовірно через непрості стосунки зі своїми батьками. Але, все різко змінюється, коли батько Абрахама Деніел гине в загадковій катастрофі. З цього моменту головна героїня картини виявляється втягнута в незвичайну галюцинаторну подорож. Вона виявляється так глибоко в глибинах пекла, що втрачає межу між реальністю і кошмаром.

Алекс — впевнена в собі дівчина з твердим характером і почуттям індивідуальності. Вона часто допомагає і підтримує свого друга Абрахама, адже той, навпаки, сором’язливий, замкнутий і надмірно м’який, ймовірно, з-за складних відносин з батьками. Однак все змінюється, коли Деніел-батько Абрахама-помирає в загадковій катастрофі, причина якої залишається неясна. Фільм Душі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

З цього моменту Алекс виявляється втягнута в галлюцинаторно подорож, яка заводить її в самі глибини пекла, де лінія між реальністю і кошмаром стає настільки розмитою, що Алекс втрачає впевненість в самих основах існування.

Режисер: Лаура Альвеа, Хосе Ф. Ортуньо
Актори: Анхела Моліна, Луїс Бермехо, Iván Pellicer, Chacha Huang, Clare Durant

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress