Фільм Дві могили (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Маргарет Пауерс нещодавно втратила сина. Головна героїня «Дві могили» є жінкою середнього класу, яка працює лікарем-патологоанатомом. Вона просто одержима жагою помсти. Для її упокорення вона викрадає молодика, якого підозрює в смерті свого сина. Жінка намагається вибити з нього свідчення. Однак, наша героїня зіткнулася з непередбаченими труднощами. Виявляється, спроба вибити визнання з викраденого молодого чоловіка призводить до трагедії, в результаті якої спливають Особисті і досить страшні таємниці. Гостросюжетний британський трилер знайомить глядача з матір’ю, яка зовсім недавно втратила свого єдиного сина.

Героїня – жінка з середнього класу, що працює патологоанатомом. Вона бажає помститися за вбивство свого сина. Саме тому вона викрадає хлопця, який на її думку винен у всьому, і катує його. Вбита горем мати, сповнена ненавистю і помстою, намагається витягнути визнання у молодої людини.

Але всі спроби марні, а незабаром і зовсім трапляється справжня трагедія. Назовні спливають моторошні таємниці, які стосуються особистого… Фільм Дві могили (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гарі Янг
Актори: Джошуа Хердман, Девід Хейман, Кеті Джарвіс, Кеті Тайсон, Дейв Джонс


загрузка...