Фільм Ефект метелика 2 (2006) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Ефект метелика 2» — психологічний трилер, продовження однойменної фантастичної драми 2004 року. У житті молодого менеджера Ніка Ларсона відбувається трагедія: безглузда автокатастрофа, що сталася в день народження його майбутньої нареченої, забирає життя коханої і двох друзів. Сам Нік дивом виживає, але жахлива втрата змінює його. Майбутнє без Джулії видається безрадісним і позбавленим сенсу, а спогади стають єдиною втіхою. Пережите горе несподівано допомагає відкритися вражаючої здатності Ніка кардинально змінювати минуле.

Одного разу, розглядаючи останні фотографії коханої, герой неймовірним чином транспортується в сумний день, який зламав його життя, і «скасовує» фатальну аварію. Повернувшись в сьогодення, він зустрічає вцілілу Джулію і благословляє свій відкрився дар. Фільм Ефект метелика 2 (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак радість Ніка, повернув наречену, виявляється недовгим: з’ясовується, що, коригуючи минуле, він непоправно змінює майбутнє. Ці зміни загрожують непередбачуваним ефектом і фатальними наслідками.

Режисер: Джон Р. Леонетті
В ролях: Ерік Лайвлі, Еріка Дюранс, Дастін Мілліган, Ендрю Ейрлі, Джина Холден, Девід Льюїс


загрузка...