Фільм Ефект метелика (2004) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Маленький хлопчик – герой фантастичного трилера, знятої режисерами Еріком Брессом і Дж. Мекі Груббером, володіє унікальним талантом або захворюванням, яке передалося йому у спадок від батька-психопата. До речі, сам батько знаходиться в психіатричній клініці. Даний факт змушує хлопчика тужити, дитина засмучений тим, що йому доводиться жити у сім’ї без батька. Можливо, тому його так тягне до однолітків, що живуть по сусідству. Однак, виявившись одного разу у них вдома, дитина отримує драматичний досвід, який залишив у його сприйнятті навколишнього світу незгладимий слід.

Ефект метелика – цікава теорія, згідно з якою навіть малозначне зміна може мати непередбачувані наслідки. В той час коли практично всім людям залишається тільки мріяти про те, щоб змінити минуле, нашому герою вдається це зробити дуже просто. Виявляється, він може повернутися до подій минулих днів і запустити новий сценарій розвитку власної і життя своїх знайомих. Відмінний план! Так чому ж героєві доводиться повертатися на вихідну точку знову і знову?

Чому дорослий хлопець, спраглий справедливості і позитивного завершення епізоду, знову і знову залишається незадоволений? Може бути, самі глядачі зможуть підібрати найбільш правильний варіант? Фільм Ефект метелика (2004) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дж. Маккі Грубер, Ерік Бресс
В ролях: Ештон Кутчер, Емі Смарт, Елден Хенсон, Кевін Шмідт, Вільям Лі Скотт, Джон Патрік Амедорі


загрузка...