Елтон і Ейла були погодками, які народилися і виховувалися в одній родині. Вони дуже дружили і весь свій час проводили разом. Ось тільки, коли Ейлі виповнилося чотири роки, то з нею сталася велика трагедія і вона загинула. Ця подія сильно відбилося на її брата. Пройшли роки, Елтон став дорослим, але він все також продовжував сумувати за своєю сестрі і йому її сильно не вистачало. Елтон вважає, що якби Ейла була жива, то вона могла б йому допомогти уникнути багатьох помилок. Він став просто одержимий своєю сестрою.

Одного разу, справа доходить до того, що хлопець вирішує звернутися за допомогою до чаклунів з неймовірною проханням. Він просить, щоб вони відродили Ейлу. Коли чарівники провели всі свої ритуали, то сталося неймовірне подія. Поруч з Елтоном виявилася Ейла, тільки вона була подорослішала. Їй було тридцять років і вони знову змогли возз’єднатися з братом. Але незабаром Елтон починає помічати, що його сестра зовсім не така, якою він її знав в дитинстві. Він починає усвідомлювати, що тепер його тягне до неї як до жінки. Фільм Ейла (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І коли між ними сталася статевий зв’язок, то Ейла сильно змінилася. Тоді Елтон розуміє яку помилку він зробив. Тепер відчинилися двері в потойбічний світ і потрібно терміново все виправляти, поки не стало надто пізно.

Режисер: Еліас
В ролях: Ніколас Уайлдер, Тристан Ризик, Ді Уоллес-Стоун, Sarah Schoofs, Д’Анджело Міділі, Білл Оберст мл., Ендрю Сенсеніг, Дарлен Селлерс, Гарі Лі Вінсент

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress